صفحه اصلی
ورود به سیستم
تماس با ما
 
راهنمای شرکت در آزمون های آنلاین
کاربران گرامی، لطفاً برای شرکت در آزمون های آنلاین به نکات زیر توجه نمایید:
 • سئوالات با فرمت PDF هستند. برای باز کردن سئوالات به نرم افزار Acrobat Reader نیاز است. در صورتی که این نرم افزار روی سیستم شما نصب نیست می توانید آنرا از طریق لینک زیر دانلود کرده و نصب نمایید.   

 • سئوالات گرایش صنایع ، عمران ، شیمی، مهندسی شیمی، مکانیک و برق در قالب یک فایل PDF قرار دارند. توجه فرمایید که پاسخنامه را با توجه به گرایشی که هنگام ثبت نام آزمون انتخاب شده، ارسال نمایید.

 • نیاز نیست شما در تمام مدت آزمون Connect باشید. فقط هنگام download کردن سئوالات و ارسال پاسخنامه لازم است Connect باشید. این بدین معنی است که شما میتوانید پس از دانلود سئوالات Disconnect شوید و پس از پاسخ دادن به سئوالات دوباره Connect شده، پاسخنامه را پر کرده و ارسال نمایید.

 • شما فقط یکبار میتوانید پاسخنامه ی هر آزمون را ارسال نمایید.

 • پیشنهاد می شود پاسخ سئوالات را روی کاغذ یادداشت نمایید تا در صورت بروز مشکل هنگام ارسال پاسخنامه، پاسخ ها را داشته باشید. و دوباره پاسخنامه را ارسال نمایید.

 • توجه داشته باشید که دکمه ی پاک کردن کل پاسخنامه، تمامی انتخاب های شما را در فرم پاسخنامه پاک می کند. از این دکمه فقط زمانی استفاده کنید ،که به اشتباه سئوالی را که نمی خواهید به آن پاسخ بدهید را انتخاب کرده اید.

 • سیستم به صورت اتوماتیک و دقیقاً سر ساعت معین آزمون را به اتمام می رساند و پس از پایان آزمون امکان ارسال پاسخنامه وجود ندارد. لطفاً به موقع اقدام به ارسال پاسخنامه نمایید.

مراحل شرکت در آزمون آنلاین :
 1. در صفحه اصلی سایت روی ورود به سیستم کلیک کنید.     

 2. مطابق شکل زیر نام کاربری و رمز عبور را وارد نموده و روی دکمه ورود کلیک نمایید.

 3. پس از ورود به سیستم مطابق شکل زیر از منو، آزمون مورد نظر را انتخاب نمایید.

 4. پس از دانلود سئوالات شما میتوانید از منوی browser و یا از قسمت toolbar سئوالات را روی سیستم خود Save کنید.

 5. حال می توانید Disconnect شوید و به سئوالات پاسخ دهید.

 6. پس از پاسخ دادن به سئوالات دوباره Connect شوید و مطابق شکل زیر روی عکس کیلک کرده تا به صفحه پاسخنامه وارد شوید.                     

 7. در این صفحه مطابق شکل زیر ابتدا نام و نام خانوادگی خود را چک کنید. در صورتیکه نام و نام خانوادگی شما به اشتباه وارد شده بود مشکل را با مسئول فنی در میان بگذارید، در صورتیکه مشکلی وجود نداشت اقدام به پر کردن پاسخنامه نمایید.

 8. پس از اطمینان از درست پر کردن پاسخنامه، مطابق شکل روی دکمه ارسال پاسخنامه کلیک کنید.       

 9. در صورتیکه ارسال با موفقیت انجام شود، سیستم مطابق شکل زیر به شما پیغام میدهد. اکنون می توانید صفحه پاسخنامه را بسته و از سیستم خارج شوید.
 
آدرس موسسه: بالاتر از میدان ولی عصر- کوچه ناصر- پلاک 23 - تلفن تماس: 88932323-021
© All Rights Reserved By Binesh